2017.gada 25. un 26.oktobrī Čehijas galvaspilsētā Prāgā norisināsies ikgadējais starptautiskais darba gadatirgus „Profesia Days

 

 

 

 

Pasākums tiek īstenots ESF projekta Nr.7.1.2.1./15/I/001 “EURES tīkla darbība Latvijā” aktivitāšu ietvaros.

 

2017.gada 25. un 26.oktobrī Čehijas galvaspilsētā Prāgā norisināsies ikgadējais starptautiskais darba gadatirgus „Profesia Days 2017”.

 

Latvijas darba devēji, kurus interesē personāla piesaiste no ārvalstīm un kuri vēlas gadatirgus laikā popularizēt savu uzņēmumu Čehijas darba meklētajiem, tiek aicināti līdz 20.oktobrim iesūtīt angļu valodā savas vakances vai uzņēmuma profila aprakstus NVA EURES konsultantam Andrim Segliņam (e-pasts: Andris.Seglins@nva.gov.lv ).

 

Latviju pasākumā pārstāvēs Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) pārstāvji, kas gadatirgus apmeklētājiem piedāvās Latvijas darba devēju kvalificēta darba vakances, it īpaši jomās, kurās vērojams darbinieku trūkums Latvijas darba tirgū. Latvijas stendā arī būs pieejama informācija par darba tirgus situāciju un nodarbinātības un uzņēmējdarbības uzsākšanas iespējām Latvijā. 

 

Čehijas Nodarbinātības dienesta informācija liecina, ka 2017.gadā dienesta uzskaitē bija vairāk nekā 300 tūkstoši darba meklētāju.

Pēc iepriekšējo gadu pieredzes darba gadatirgu „Profesia Days” parasti apmeklē vairāki tūkstoši darba meklētāju no visas Čehijas un tuvākajām ārvalstīm.

 

Pasākuma mājas lapa: www.profesiadays.cz

 

Papildu informāciju par pasākumu var iegūt pie NVA Liepājas filiāles EURES konsultanta Andra Segliņa (tālr. 63429422, e-pasts: Andris.Seglins@nva.gov.lv ).

 

* * *

Informācijai:

 

- EURES ir Eiropas Nodarbinātības dienestu tīkls, kura uzdevums ir atbalstīt darbaspēka mobilitāti Eiropā.

- EURES tīklā visā Eiropā strādā vairāk nekā 900 EURES konsultanti, kas ir specializējušies praktiskos, juridiskos un administratīvos jautājumos saistībā ar Eiropas darba mobilitāti starpvalstu un pārrobežu līmenī.

- NVA EURES konsultanti sniedz atbalstu, konsultācijas un informāciju par nodarbinātības iespējām un personāla piesaisti no citām ES un EEZ valstīm.

Papildu Informācija: eures.europa.euwww.nva.gov.lv/eures

 

< Atpakaļ

JAUNĀKĀS VAKANCES

VAKANCES

VAKANČU KOPSAVILKUMS

CITI PIEDĀVĀJUMI DARBAM EIROPĀ

AKTUĀLS JAUTĀJUMS

Šajā mājas lapā sadaļā "DARBA MEKLĒTĀJIEM" satura ziņā informācijas (1 atbildes variants)

  ir pietiekoši un tā ir viegli uztverama
  ir pietiekoši, bet tā ir grūti uztverama
  ir pārāk daudz, būtu jāsaīsina
  ir pārāk maz, būtu jāpapildina
  es nelasu informāciju šajā sadaļā

VIDEO

FOTO

Pēdējās izmaiņas veiktas 18.10.2017

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005. Izstrādāts: CraftW
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv
Jautājumi par mājas lapas saturu un tehnisko nodrošinājumu: webmaster@nva.gov.lv