Darba devēji aicināti pieteikties dalībai Eiropas darba dienās Osijekā, Horvātijā

 

2015. gada 24. novembrī Osijekā, Horvātijā Osijekas Universitātes Ekonomikas fakultātē norisināsies starptuatiskais vakanču gadatirgus- Eiropas darba dienas „Ziemas garša”, kurā piedalīties aicināti arī Latvijas darba devēji.

 

Viens no pasākuma mērķiem ir savest kopā absolventus un kvalificētos speciālistus no Horvātijas ar potenciālajiem darba devējiem visā Eiropā. Eiropas darba dienas pasākums Osijekā ir galvenokārt vērsts uz tūrisma un viesmīlības, un ēdināšanas nozari, taču citu nozaru darba devēji arī tiek aicināti piedalīties. Vairāk informācijas par pasākumu Eiropas darba dienu platformā: www.europeanjobdays.eu/en/events/osijek

 

Organizatori piedāvā darba devējiem reklamēt esošās vakances vietējā darba tirgū, kā arī informēt un atlasīt kandidātus darba intervijām tiešsaistē. Piedalīšanās gadatirgū ir iespēja darba devējiem prezentēt savu uzņēmumu un vakances un atrast piemērotus darbiniekus bez maksas.

 

Darba devēji, kuriem ir interese piedalīties Eiropas darba dienas „Ziemas sezona” tiešsaistē, tiek laipni aicināti sazināties ar konsultanti EURES jautājumos Agiju Mickeviču, rakstot uz e-pastu Agija.Mickeviča@nva.gov.lv vai zvanot pa tālruni 65435460.

Konsultante EURES jautājumos var arī pārstāvēt uzņēmuma intereses un palīdzēt darbinieku piesaistē, piedāvājot no darba devējiem saņemtās vakances un uzņēmumu profilus starptautiskā darba gadatirgus apmeklētājiem klātienē.

Dalība tiešsaistes gadatirgū un EURES piedāvātie pakalpojumi ir bezmaksas.

 

Informācijai:

  • EURES ir Eiropas valstu Nodarbinātības dienestu tīkls, kura uzdevums ir atbalstīt darbaspēka mobilitāti Eiropā. EURES tīklu koordinē EK un pārstāv 32 valstu (visas ES valstis, kā arī Norvēģija, Islande, Lihtenšteina un Šveice) Nodarbinātības dienesti.
  • EURES tīklā visā Eiropā strādā vairāk nekā 900 EURES konsultanti, kas ir specializējušies praktiskos, juridiskos un administratīvos jautājumos saistībā ar Eiropas darba mobilitāti starpvalstu un pārrobežu līmenī.
  • Latvijā EURES tīklu pārstāv Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) un tās EURES konsultanti NVA Rīgas, Liepājas, Cēsu, Rēzeknes un Daugavpils filiālēs. NVA EURES konsultanti sniedz atbalstu, konsultācijas un informāciju par nodarbinātības iespējām un personāla piesaisti Eiropas valstīs.


Saites:

www.nva.gov.lv/eures - NVA EURES konsultanti

www.eures.europa.eu– EURES – Eiropas darba mobilitātes portāls

 

EURES konsultantu dalība darba gadatirgū tiek īstenota ESF projekta “EURES tīkla darbība Latvijā” ietvaros.
 

 

< Atpakaļ

VAKANCES LATVIJĀ

VAKANCES ĀRVALSTĪS

VAKANČU KOPSAVILKUMS

CITI PIEDĀVĀJUMI DARBAM EIROPĀ

AKTUĀLS JAUTĀJUMS

Kāda informācija Jums šobrīd ir svarīga?

  par darba iespējām Latvijā
  par nepieciešamajām darbībām atgriežoties Latvijā
  par sociālās aizsardzības jautājumiem Eiropas Savienībā
  par nodokļu jautājumiem Eiropas Savienībā

VIDEO

FOTO

Pēdējās izmaiņas veiktas 20.04.20120

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005. Izstrādāts: CraftW
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv
Jautājumi par mājas lapas saturu un tehnisko nodrošinājumu: webmaster@nva.gov.lv