4.novembrī Somijā norisināsies darba gada tirgus tiešsaistē

 
Somijas nodarbinātības dienests sadarbībā ar EURES Somija organizē virtuālo darba gadatirgu „Microsoft Polku Recruiting Online Job Fair, kas norisināsies 2015.gada 4.novembrī laikā no plkst.12:00 – 16:00 (pēc Latvijas laika).

 

Dalībai pasākumā tiek aicināti nozarē konkurētspējīgi uzņēmumi, uzsvaru liekot uz mobilās, datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas, mašīnbūve, rūpniecība u.c. ar jaunāko tehnoloģiju pasaulē saistītām nozarēm. Virtuālā darba gadatirgus ietvaros darba devējiem būs iespēja uzrunāt darba meklētājus ne tikai no visas Eiropas, bet arī veidot tiešus kontaktus ar aptuveni 2000 Microsoft Somija (kopumā pasaulē 7000) darbu zaudējušiem speciālistiem mobilo tehnoloģiju un IT jomā.

 

Darba gadatirgus norisināsies tiešsaistē, kurā Eiropas valstu darba devējiem būs iespēja:

- veidot biznesa kontaktus

- tiešsaistē organizēt darba intervijas ar darba meklētājiem

- saņemt informāciju par Somijas Informācijas un tehnoloģiju jomā strādājošiem profesionāļiem, tai skaitā augsti kvalificētiem pārstāvjiem no Microsoft Mobile Finland,

- veidot sadarbību un organizēt uzņēmuma darba komandu sadarbībā ar nozaru pārstāvjiem

- sadarbībā ar Somijas nodarbinātības dienestu un EURES Somija saņemt informāciju par Somijas darba tirgu un iespējām tajā, aktualitātēm un tendencēm nozaru darbībā, dzīves un darba apstākļiem Somijā u.c.

 

Savukārt darba meklētājiem no visas Eiropas būs iespēja tiešsaistē kontaktēties ar darba devējiem, aplūkot pieejamās vakances un piedalīties darba intervijās.

 

Somijas nodarbinātības dienesta un EURES Somija organizētā virtuālā darba gadatirgus patrons ir Somijas tieslietu un nodarbinātības lietu ministrs Mr.Jari Lindstrom.

 

Dalība pasākumā ir bezmaksas.

 

Pieteikšanās tiešsaistē www.europeanjobdays.eu/polku līdz pasākuma norises dienai 2015.gada 4.novembrim un pasākuma laikā.

 

Lai savlaicīgi veidotu kontaktus, sadarbību ar potenciālajiem sadarbības partneriem un darba ņēmējiem, uzņēmēji tiek aicināti aizpildīt pieteikumu savlaicīgi, tādejādi gūstot iespēju izveidot uzņēmuma privāto profilu, piesaistot labākos nozares darbiniekus un biznesa partnerus!          

 

Papildus informācija par reģistrāciju, pasākuma programmu un norisi:

Microsoft Polku Recruiting Online Job Fair pasākuma mājas lapā www.europeanjobdays.eu/polku

e-pasts: topi.pekkanen@te-toimisto.fi

T. 00358 50 3961100

 

 

< Atpakaļ

VAKANCES LATVIJĀ

VAKANCES ĀRVALSTĪS

VAKANČU KOPSAVILKUMS

CITI PIEDĀVĀJUMI DARBAM EIROPĀ

AKTUĀLS JAUTĀJUMS

Kāda informācija Jums šobrīd ir svarīga?

  par darba iespējām Latvijā
  par nepieciešamajām darbībām atgriežoties Latvijā
  par sociālās aizsardzības jautājumiem Eiropas Savienībā
  par nodokļu jautājumiem Eiropas Savienībā

VIDEO

FOTO

Pēdējās izmaiņas veiktas 20.04.20120

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005. Izstrādāts: CraftW
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv
Jautājumi par mājas lapas saturu un tehnisko nodrošinājumu: webmaster@nva.gov.lv