Šodien Dānijas pilsētā Odense norisinās reģionālais darba gadatirgus

 
Šī gada 10.septembrī Dānijas pilsētā Odense norisinās Dānijas nodarbinātības dienesta un Eiropas nodarbinātības dienestu tīkla organizētais reģionālais darba gadatirgus. Šis ir jau ceturtais ikgadējais plaša mēroga gadatirgus Odensē - Dānijas trešajā lielākajā pilsētā, kas atrodas Fīnas salas ziemeļos. Par darba tirgus norises vietu izvēlēta lielākā izstāžu halle salā – Odenses kongresa centrs.

 

Iepriekšējo gadu pieredze rāda, ka darba gadatirgus ir ļoti pieprasīts pasākums, to apmeklē ap 7 000 interesentu, bet šogad plānots, ka apmeklētāju skaits būs vēl lielāks. Pasākuma mērķis - darba devēju un darba meklētāju satikšanās vienuviet, veicinot brīva un droša darba tirgus izveidi un darba mobilitāti Eiropā.

 

Odenses gadatirgū būs iespēja iegūt informāciju ne tikai no Dānijas nodarbinātības dienesta pārstāvjiem, vietējiem darba devējiem un EURES tīkla konsultantiem, bet arī no citu valstu uzņēmējiem par darba iespējām ārpus Dānijas.

 

Latviju Odenses darba gadatirgū pārstāv Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) EURES konsultanti. Viņi informēs darba devējus un darba meklētājus par darba tirgus situāciju Latvijā, par darba, mācību un uzņēmējdarbības uzsākšanas iespējām mūsu valstī. NVA EURES konsultanti Dānijas darba meklētājus iepazīstinās arī ar Latvijas darba devēju pieteiktajām brīvajām darba vietām.

 

Uzņēmēji darbaspēku meklē ne tikai Latvijā, bet arī Eiropas Savienības (ES) valstīs, to skaitā Dānijā, piedāvājot, piemēram, dāņu valodas skolotāju, klientu apkalpošanas konsultantu ar dāņu valodas zināšanām un citas vakances.

 

Darba gadatirgus ietvaros tiks uzrunāti ne tikai vietējie darba meklētāji, darba devēji un Dānijā dzīvojošie Latvijas valsts piederīgie, bet arī Dānijā studējošie Latvijas jaunieši, kuru Dānijā ir ievērojams skaits.

 

EURES konsultantu dalība Odenses darba gadatirgū tiek īstenota ESF projekta Nr.7.1.2.1/15/I/001 “EURES tīkla darbība Latvijā” ietvaros.

 

 

< Atpakaļ

VAKANCES LATVIJĀ

VAKANCES ĀRVALSTĪS

VAKANČU KOPSAVILKUMS

CITI PIEDĀVĀJUMI DARBAM EIROPĀ

AKTUĀLS JAUTĀJUMS

Kāda informācija Jums šobrīd ir svarīga?

  par darba iespējām Latvijā
  par nepieciešamajām darbībām atgriežoties Latvijā
  par sociālās aizsardzības jautājumiem Eiropas Savienībā
  par nodokļu jautājumiem Eiropas Savienībā

VIDEO

FOTO

Pēdējās izmaiņas veiktas 20.04.20120

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005. Izstrādāts: CraftW
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv
Jautājumi par mājas lapas saturu un tehnisko nodrošinājumu: webmaster@nva.gov.lv