Darba meklētāji Latvijā zina un izmanto EURES portāla priekšrocības (mūsu aptaujas rezultāti)

 
Līdz šī gada 1.jūnijam Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) mājas lapas EURES sadaļas apmeklētāji varēja piedalīties aptaujā „Vai darba meklēšanai esat izmantojuši EURES portālu (www.eures.europa.eu)?”. Atbildes sadalījās šādi:

„Jā, esmu” – 41.3%

„Nē, neesmu, bet zinu šo portālu” – 26.7%

„Es nezinu, kas ir EURES portāls” – 17.3%

„Darba meklēšanai izmantoju citus interneta resursus” – 14.7%

 

No kā ir secināms, ka lielākā daļa cilvēku zina, kas ir EURES portāls, un izmanto to darba piedāvājumu meklēšanai. Un tas ir arī saprotams, jo ik dienu EURES portālā ir pieejami vairāk kā 1 miljons darba piedāvājumi. EURES portālā publicētās darba vakances nodrošina Eiropas valstu nodarbinātības dienesti, kas ir EURES tīkla partneri. EURES portālu var uzskatīt par lielāko vakanču krātuvi Eiropā, kurā nonāk gandrīz visi darba piedāvājumi, kuri tiek publicēti Eiropas valstīs.

 

Bez tam EURES portāls reģistrētiem lietotājiem (reģistrēšanās ir bez maksas!) nodrošina iespēju veidot darba meklēšanas profilu, kas ievērojami atvieglo darba meklētājam vakanču caurlūkošanu, jo uz e-pastu vai tālruni sms veidā atnāk paziņojums par tām vakancēm, kuras sistēma ir atlasījusi atbilstoši darba meklēšanas profilam. Turklāt reģistrēto lietotāju CV un prasmju pase kļūst pieejami reģistrētiem darba devējiem un EURES konsultantiem, kuri var piedāvāt darbu un sazināties ar atbilstošiem kandidātiem.

 

Izmēģiniet arī jauno rīku „Find a job BETA application!” (tulk. Atrodi darbu Beta versija). Šis ir izvērstas meklēšanas rīks tām pašām vakancēm, kuras ir pieejamas EURES portālā. Tas ļauj izmantot vairākus filtrus, līdz 3 atslēgas vārdiem dažādos meklēšanas laukos un norādīt papildus kritērijus.

 

 

Tiekat aicināti piedalīties nākamā aptaujā un atbildēt uz jautājumu par valsti, kura Jūs visvairāk interesē darba meklēšanas nolūkā, skat. AKTUĀLS JAUTĀJUMS lapas labajā pusē.

 

Ja Jums ir jautājumi, neskaidrības vai ierosinājumi attiecībā uz jautājumiem par darba mobilitāti Eiropā, meklējiet atbildes mūsu mājas lapā www.nva.gov.lv/eures, vai EURES portālā www.eures.europa.eu, vai sazinieties ar EURES konsultantiem Latvijā, izmantojot kontaktforumu, personīgi NVA Rīgas, Liepājas, Daugavpils, Rēzeknes vai Cēsu filiālēs, vai sūtot ziņu uz e-pastu eures@nva.gov.lv.

 

EURES – par drošu darbu Eiropā!

 

< Atpakaļ

VAKANCES LATVIJĀ

VAKANCES ĀRVALSTĪS

VAKANČU KOPSAVILKUMS

CITI PIEDĀVĀJUMI DARBAM EIROPĀ

AKTUĀLS JAUTĀJUMS

Kāda informācija Jums šobrīd ir svarīga?

  par darba iespējām Latvijā
  par nepieciešamajām darbībām atgriežoties Latvijā
  par sociālās aizsardzības jautājumiem Eiropas Savienībā
  par nodokļu jautājumiem Eiropas Savienībā

VIDEO

FOTO

Pēdējās izmaiņas veiktas 20.04.20120

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005. Izstrādāts: CraftW
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv
Jautājumi par mājas lapas saturu un tehnisko nodrošinājumu: webmaster@nva.gov.lv