Vēl līdz 10.maijam turpinās Eiropas Jaunatnes nedēļa 2015

 

 

 

 

Eiropas Jaunatnes nedēļas temats 2015. gadā ir mudināt un palīdzēt jauniešiem piedalīties pilsoniskās sabiedrības dzīvē un iekļūt darba tirgū. Mēs vēlamies, lai tu apzinātos, cik svarīgi ir iesaistīties sabiedrības dzīvē un darīt zināmu savu viedokli. Vēlamies, lai tu saprastu arī to, ka, izkopjot dažādas prasmes, bieži vien ārpus skolas vai augstskolas, varēsi vieglāk atrast darbu.

 

Visā Eiropā no 27. aprīļa līdz 10. maijam notiks simtiem dažādu pasākumu (jaunatnes konferences, rokmūzikas koncerti u.c.), kuru uzmanības centrā būs šie temati.

Eiropas Jaunatnes nedēļas pasākumi tavā valstī

Noklikšķinot uz Pasākumi, uzzināsi, kas labs Jaunatnes nedēļā notiek tavā apkaimē un kādi lieli Eiropas pasākumi ir Briselē.


Jaunatnes balvas

Simtiem tūkstošiem jauniešu katru gadu piedalās jauniešu apmaiņas pasākumos, Eiropas Brīvprātīgo dienestā un citos Eiropas Savienības finansētos jaunatnes projektos. Erasmus nacionālās aģentūras ierosināja izvirzīt vairāk nekā 150 projektus godalgai par izcilu darbu, un no tiem ir izvēlēti 35, kuri tiks tālāk nominēti trim prestižām jaunatnes balvām. Noklikšķini uz Jaunatnes balvas un tad ienāc vēlreiz pēc 6. maija, kad notiks Jaunatnes balvu pasniegšanas ceremonija, un noskaidro godalgotos projektus.


Ideas lab

Jauniešiem visā Eiropā ir bijušas iedvesmojošas un novatoriskas idejas par to, kā tikt galā ar jauniešu bezdarbu, veicināt jauniešu uzņēmējdarbību, mudināt jauniešus aktīvi piedalīties pilsoniskajā dzīvē un iesaistīt Eiropas jauniešus starptautiskās attīstības lietās. Aicinām tevi balsot par katru ideju, lai mums palīdzētu noteikt prioritātes. Ar šīm lieliskajām idejām iepazīties un par tām balsot var vietnē “Ideas Lab”.

 

Šis raksts ir pārpublicēts no Eiropas Jaunatnes portāla, spiediet šeit. 

< Atpakaļ

VAKANCES LATVIJĀ

VAKANCES ĀRVALSTĪS

VAKANČU KOPSAVILKUMS

CITI PIEDĀVĀJUMI DARBAM EIROPĀ

AKTUĀLS JAUTĀJUMS

Kāda informācija Jums šobrīd ir svarīga?

  par darba iespējām Latvijā
  par nepieciešamajām darbībām atgriežoties Latvijā
  par sociālās aizsardzības jautājumiem Eiropas Savienībā
  par nodokļu jautājumiem Eiropas Savienībā

VIDEO

FOTO

Pēdējās izmaiņas veiktas 20.04.20120

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005. Izstrādāts: CraftW
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv
Jautājumi par mājas lapas saturu un tehnisko nodrošinājumu: webmaster@nva.gov.lv