Horvātijā notiks pirmais darba gadatirgus tiešsaistē

 

2015.gada 5.martā Horvātijā pirmo reizi norisināsies darba gadatirgus tiešsaistē - "Tver vasaru", kas veltīts vasaras sezonas darbam.

 

 

Darba meklētājiem no visas Eiropas būs iespēja tiešsaistē kontaktēties ar Horvātijas darba devējiem, aplūkot pieejamās vakances un piedalīties darba intervijās, sekot līdzi prezentācijām par atsevišķiem darba devējiem, vai dzīves un darba apstākļiem Horvātijā, kā arī sazināties ar EURES konsultntiem.

 

Šajā darba gadatirgū tiks piedāvātas vakances tūrisma un viesmīlības jomā, sevišķi animatoriem ar dažādu valodu (vācu, franču, zviedru, krievu, poļu, slovāku, čehu, itāļu) zināšanām kombinācijā ar labām angļu valodas prasmēm. Atrast piemērotu vietu varēs arī pieredzējuši pavāri, viesmīļi un viesnīcu reģistrātori, kā arī sertificēti glābēji.

 

Reģistrējies pasākumam jau tagad un 5.martā piedalies tiešsaistē!

 

Dalība pasākumā ir bez maksas.

 

Ja Tevi interesē līdzīgi pasākumi nākotnē, apmeklē European Job Days mājas lapu www.europeanjobdays.eu un pārbaudi, kādi pasākumi un kur notiks tuvākajā laikā.

 

< Atpakaļ

VAKANCES LATVIJĀ

VAKANCES ĀRVALSTĪS

VAKANČU KOPSAVILKUMS

CITI PIEDĀVĀJUMI DARBAM EIROPĀ

AKTUĀLS JAUTĀJUMS

Vai Jūs šobrīd meklējat darbu ārvalstīs vai Latvijā?

  Ārvalstīs
  Latvijā

VIDEO

FOTO

Pēdējās izmaiņas veiktas 16.09.2019

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005. Izstrādāts: CraftW
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv
Jautājumi par mājas lapas saturu un tehnisko nodrošinājumu: webmaster@nva.gov.lv