Iespēja darba devējiem piesaistīt speciālistus no Zviedrijas un Latvijas

 
Š.g. 7. un 8.septembrī  Stokholmā Globe arēnā norisināsies Zviedrijas nodarbinātības dienesta un Eiropas nodarbinātības dienestu tīkla – EURES organizēta starptautiska darba un karjeras izstāde, kurā ir uzaicināti piedalīties arī Beļģijas, Čehijas, Latvijas, Norvēģijas, Somijas un Vācijas Nodarbinātības dienesti.
Izstādē Nodarbinātības valsts aģentūru pārstāvēs reģionālais EURES konsultants Andris Segliņš, kas informēs pasākuma apmeklētājus par darba tirgus situāciju un nodarbinātības un biznesa uzsākšanas iespējām Latvijā.
Tā kā tiek prognozēts, ka izstādi apmeklēs arī Zviedrijā dzīvojošie un strādājošie Latvijas iedzīvotāji, tad Latvijas darba devēji, kurus interesē personāla piesaiste vai kuri vēlas popularizēt savu uzņēmumu Zviedrijas un Latvijas darba meklētajiem, tiek aicināti iesniegt savas vakances vai uzņēmuma profila aprakstus NVA EURES konsultantiem. Saņemtās vakances un uzņēmumu profili tiks piedāvāti izstādes apmeklētājiem.
Papildus informāciju par pasākumu var iegūt NVA Liepājas filiālē pie EURES konsultanta Andra Segliņa (tālr. 63429422, e-pasts: Andris.Seglins@nva.gov.lv).

EURES ir Eiropas Nodarbinātības dienestu tīkls, kura uzdevums ir atbalstīt darbaspēka mobilitāti Eiropas Savienības, Eiropas Ekonomikas zonas valstīs un Šveicē.
NVA EURES konsultanti sniedz atbalstu, konsultācijas un informāciju par nodarbinātības iespējām un personāla piesaisti minētajās Eiropas valstīs.
Informācija: eures.europa.eu, www.nva.gov.lv/eures

< Atpakaļ

VAKANCES LATVIJĀ

VAKANCES ĀRVALSTĪS

VAKANČU KOPSAVILKUMS

CITI PIEDĀVĀJUMI DARBAM EIROPĀ

AKTUĀLS JAUTĀJUMS

Kāda informācija Jums šobrīd ir svarīga?

  par darba iespējām Latvijā
  par nepieciešamajām darbībām atgriežoties Latvijā
  par sociālās aizsardzības jautājumiem Eiropas Savienībā
  par nodokļu jautājumiem Eiropas Savienībā

VIDEO

FOTO

Pēdējās izmaiņas veiktas 20.04.20120

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005. Izstrādāts: CraftW
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv
Jautājumi par mājas lapas saturu un tehnisko nodrošinājumu: webmaster@nva.gov.lv