Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

Daugavpils
filiāle

NVA Daugavpils filiāles karjeras konsultante konsultēs ieslodzītos

2019-05-14
2019.gada 21.maijā, projekta ”Palielināt bijušo ieslodzīto integrāciju sabiedrībā un darba tirgū” ietvaros, NVA Daugavpils filiāles karjeras konsultante piedalīsies ieslodzīto konsultēšanā (konsultācijas notiks Daugavgrīvas cietumā, Lielā ielā 1, Daugavpilī).

 


NVA Daugavpils filiālē notiks tikšanās ar darba devēja SIA “Baltic Beef Sale” pārstāvjiem

2019-05-09
16. maijā plkst. 10:00 Nodarbinātības valsts aģentūras Daugavpils filiāles ēkā, Varšavas ielā 18, 103.telpā notiks tikšanās ar darba devēju Baltic Beef Sale, kuras laikā bezdarbnieki un darba meklētāji tiks informēti par darba iespējām lauksaimniecības fermas strādniekiem Riebiņu pagastā (darba devējs piedāvā bezmaksas pusdienas un izmitināšanas iespēju).

Daugavpilī norisināsies NVA Vakanču gadatirgus

2019-05-08

 

 

 ESF projekts Nr.7.1.2.1/15/I/001 “EURES tīkla darbība Latvijā”Šī gada 10. un 11. maijā Daugavpils Olimpiskajā centrā (Stadiona iela 1, Daugavpils) norisināsies Vakanču gadatirgus, kas tiek rīkots sadarbībā ar Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameru (LTRK) izstādes „Uzņēmēju dienas Latgalē 2019” ietvaros. 10.maijā Vakanču gadatirgus būs atvērts darba meklētājiem no plkst. 10.00 līdz 18.00, bet 11.maijā – no plkst. 10.00 līdz 17.00. Ieeja NVA Vakanču gadatirgū ir bez maksas!

 

Vakanču gadatirgū Daugavpilī piedalīsies tādi uzņēmumi kā „Cabonline Customer Service Latvia”, „DLRR”, „EUTAXBACK.COM”, „HR factor”, „Latvijas maiznieks”, „L-Ekspresis”, „MAXIMA Latvija”, „Norma-A” („Ecolines”), Paula Stradiņa Klīniskā universitātes slimnīca, „SĀTYS gaļa i dasys”. Darbs tiks piedāvāts apzaļumošanas strādniekiem, autobusa vadītājiem, ārstu palīgiem, cepējiem, gaļas produktu izgatavotājiem, gludināšanas operatoriem, inženieriem, kasieriem, maizes cepšanas iekārtu operatoriem, marķētājiem, mazgāšanas operatoriem, medicīnas māsām un māsu palīgiem, metālapstrādes darba galdu operatoriem, miesniekiem, mīklas izgatavotājiem, nodokļu konsultantam, nodokļu menedžerim, pārtikas produktu ražošanas operatoriem, ražošanas iekārtu operatoriem, remontatslēdzniekiem, ritošā sastāva atslēdzniekiem, sanitāriem, tehnologiem, telefonistiem, transporta darbiniekiem, vagonu detaļu tīrītājiem, vagona pavadoņiem, virpotājiem un citu profesiju pārstāvjiem.

 

Darba devēji, klātienē un vienuviet tiekoties ar darba meklētājiem, informēs par piedāvātā darba specifiku, nosacījumiem, atalgojumu un karjeras izaugsmes iespējām, kā arī notiks pirmās darba intervijas ar piemērotākajiem kandidātiem. Lai tikšanās ar darba devējiem un darba intervijas pasākumā būtu produktīvākas, darba meklētājiem ieteicams līdzi ņemt savu CV.

 

Vakanču gadatirgū darbosies NVA stends, tā apmeklētāji varēs saņemt informāciju par NVA reģistrētajām brīvajām darba vietām ne vien Daugavpilī un Latgalē, bet arī citās valsts pilsētās un reģionos, NVA speciālisti interesentiem sniegs konsultācijas par NVA pakalpojumiem un iespējām iesaistīties apmācības vai nodarbinātības pasākumos.


Vakanču gadatirgus visos valsts reģionos NVA organizē kopš 2013.gada pavasara, lai darba devējiem palīdzētu atrast vajadzīgos darbiniekus, bet darba meklētājiem – darbu. Šogad Vakanču gadatirgi jau ir notikuši Liepājā, Jelgavā, Jēkabpilī, Preiļos, Rēzeknē un Valgā. 31.maijā Rīgā norisināsies šī pavasara noslēguma NVA Vakanču gadatirgus. Rudenī Vakanču gadatirgu NVA plāno rīkot Smiltenē.Biedrības un nodibinājumi vairākās NVA filiālēs vēl var pieteikties pasākuma "Darbam nepieciešamo iemaņu attīstība nevalstiskajā sektorā" īstenošanai

2019-05-02
ESF projekts „Atbalsts bezdarbnieku izglītībai” Nr. 7.1.1.0/15/I/001 
 
Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) aicina biedrības un nodibinājumus līdz šī gada 16.maijam pieteikties NVA filiālēs Bauskā, Cēsīs, Daugavpilī, Jelgavā, Jēkabpilī, Jūrmalā, Liepājā, Rēzeknē, Rīgā, Talsos vai Valmierā pasākuma “Darbam nepieciešamo iemaņu attīstība nevalstiskajā sektorā” īstenošanai un iesaistīt bezdarbniekus vecumā no 18 līdz 29 gadiem darbā sabiedrības labā bez nolūka gūt peļņu, ja pasākuma īstenošanas vietu plānots izveidot kādā no minēto filiāļu apkalpošanas teritorijām.


Pieteikties pasākuma īstenošanai var jebkura Latvijā reģistrēta biedrība vai nodibinājums, izņemot politiskās partijas. NVA nevalstiskajām organizācijām palīdzēs izvēlēties to darbības specifikai un prasībām atbilstošus kandidātus no NVA reģistrētajiem bezdarbniekiem vecumā no 18 līdz 29 gadiem. Darba pienākumi biedrībā vai nodibinājumā pasākuma dalībniekam būs jāveic piecas dienas nedēļā: ne mazāk kā 4 stundas un ne vairāk kā 8 stundas dienā. Iesaistes ilgums pasākumā – no 2 līdz 6 mēnešiem.

Bezdarbnieks, piedaloties pasākumā, no NVA saņems stipendiju - 5 eiro dienā, stipendijas apmērs mēnesī tiks aprēķināts atbilstoši nostrādātām dienām. NVA pasākuma dalībnieku apdrošinās pret nelaimes gadījumiem, kā arī apmaksās veselības pārbaudi, ja tā ir paredzēta normatīvajos aktos par obligātajām veselības pārbaudēm. Ja darbā sabiedrības labā tiks iesaistīts bezdarbnieks ar invaliditāti, nepieciešamības gadījumā pasākuma īstenošanas vieta viņam jāizveido dzīves vietā vai funkcionāli jāpielāgo darba vidē, nodrošinot brīvu piekļuvi un pārvietošanos.

Kā pieteikties pasākuma īstenošanai?


1.solis

Jāaizpilda pieteikuma forma un jāpievieno prasītā informācija.


2.solis
Aizpildītais pieteikums līdz šī gada 16.maijam jāiesniedz vai jānosūta pa pastu NVA filiālei Bauskā, Cēsīs, Daugavpilī, Jelgavā, Jēkabpilī, Jūrmalā, Liepājā, Rēzeknē, Rīgas reģionālajā, Talsos vai Valmierā. (Visu NVA filiāļu kontaktinformācija pieejama NVA mājaslapā)

 

NVA filiāle organizēs Aktīvo nodarbinātības pasākumu īstenotāju izvēles komisiju, kas izskatīs pieteikumu atbilstību pasākuma nosacījumiem un pieņems lēmumu apstiprināt vai atteikt nevalstiskajai organizācijai pasākuma īstenošanu. Par pieņemto lēmumu NVA filiāle informēs nevalstisko organizāciju un pozitīvas atbildes gadījumā aicinās piedalīties bezdarbnieku atlasē un slēgt līgumu par pasākuma īstenošanu.

Pasākums “Darbam nepieciešamo iemaņu attīstība nevalstiskajā sektorā” tiek īstenots Eiropas Sociālā fonda (ESF) projekta “Atbalsts bezdarbnieku izglītībai” ietvaros.


 
 

Notiks EURES seminārs jauniešiem

2019-05-02

2019.gada 9.maijā plkst.10:00 Nodarbinātības valsts aģentūras Daugavpils filiāles telpās (NVA Daugavpils filiāles 103./104.kab. (1.stāvā), Varšavas ielā 18, Daugavpilī) norisināsies EURES seminārs jauniešiem par karjeras iespējām Eiropā.

 

Semināra dalībniekiem būs iespēja uzzināt par aktualitātēm nodarbinātības jomā, iepazīties ar NVA un EURES piedāvātajiem pakalpojumiem un pasākumiem jauniešiem, kā arī piedalīties diskusijās. Tiks sniegtas arī individuālas konsultācijas.


Seminārā piedalīsies Daugavpils novada domes attīstības nodaļas projektu koordinatore, Biedrības "Fresh juice" pārstāve, NVA Daugavpils filiāles ESF projekta "Atbalsts bezdarbnieku izglītībai" karjeras konsultanti un EURES konsultanti.Uzņēmēju pieteikšanās vakanču gadatirgum Daugavpilī ir noslēgusies

2019-04-29
ESF projekts Nr.7.1.2.1/15/I/001 “EURES tīkla darbība Latvijā”

Pateicamies visiem darba devējiem, kas izrādījuši interesi par pieteikšanos dalībai NVA Vakanču gadatirgū Daugavpilī  un informējam, ka visas dalībnieku vietas ir aizpildītas!

 

Šī gada 10. un 11.maijā Daugavpils Olimpiskajā centrā Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) organizētās izstādes „Uzņēmēju dienas Latgalē 2019” ietvaros norisināsies NVA Vakanču gadatirgus. NVA Vakanču gadatirgus Daugavpils Olimpiskajā centrā darbosies divas dienas: 10.maijā tas būs atvērts darba meklētājiem no plkst. 10.00 līdz 18.00, bet 11.maijā – no plkst. 10.00 līdz 17.00.

 

NVA Vakanču gadatirgus Daugavpilī ir lieliska iespēja Latgales reģiona darba devējiem atrast vajadzīgos darbiniekus, klātienē un vienuviet informējot darba meklētājus par brīvajām darba vietām, darba nosacījumiem un izaugsmes iespējām savos uzņēmumos, kā arī veicot pirmās darba intervijas ar piemērotākajiem kandidātiem.

 

Vakanču gadatirgus visos valsts reģionos NVA organizē kopš 2013.gada pavasara, lai darba devējiem palīdzētu atrast vajadzīgos darbiniekus, bet darba meklētājiem – darbu. Vakanču gadatirgi šopavasar vēl norisināsies 3.maijā Rēzeknē, kur Vakanču gadatirgus tiek organizēts sadarbībā ar vietējām pašvaldībām, bet 31.maijā darba meklētāji un darba devēji satiksies NVA Vakanču gadatirgū Rīgā. Šogad Vakanču gadatirgi jau ir notikuši Liepājā, Jēkabpilī, Jūrmalā, Preiļos, Valgā un Jelgavā.
26 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Tukums
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils


ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

DER ZINĀTJAUNUMU KALENDĀRSPēdējās izmaiņas veiktas 06.10.2222. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv