Piektdiena, 2015.gada 04.septembris. Vārda diena: Dzintra, Dzintara, Dzintars

NVA aicina darba devējus piedāvāt darba vietas jauniešiem pirmās darba pieredzes iegūšanai

2015-02-10    
NVA aicina darba devējus piedāvāt darba vietas jauniešiem pirmās darba pieredzes iegūšanaiNodarbinātības valsts aģentūra (NVA) arī šogad īsteno Jauniešu garantijas atbalsta pasākumu "Pirmā darba pieredze jaunietim" un aicina darba devējus - komersantus, pašnodarbinātas personas, kā arī biedrības vai nodibinājumus - piedāvāt darba vietas jauniešiem ar profesionālo vai augstāko izglītību. Darba devējs, pieņemot darbā jaunieti, saņem Eiropas Sociālā fonda (ESF) finansiālu atbalstu un gūst iespēju piesaistīt savam uzņēmumam jaunu, izglītotu un perspektīvu darbinieku. Šogad Jauniešu garantijas atbalsta pasākumā “Pirmā darba pieredze jaunietim ” plānots izveidot 522 darba vietas. Jauniešu garantijas pasākumu projekta vadītājs Mārtiņš Nešpors: "NVA vairāku gadu pieredze liecina, ka daudzi jaunieši bezdarbnieki, strādājot pie darba devēja NVA pasākumu ietvaros un apliecinot savas...

Notiks aktīvo nodarbinātības pasākumu īstenotāju izvēles komisijas sēde

2014-05-30    
Nodarbinātības valsts aģentūras Cēsu filiālē Pļavas ielā 3A, Cēsīs, 2014. gada 03. jūnijā plkst. 14:00 notiks aktīvo nodarbinātības pasākumu īstenotāju izvēles komisijas sēde, kurā tiks izvērtēti pretendentu pieteikumi aktīvā nodarbinātības pasākuma „Nodarbinātības pasākumi vasaras brīvlaikā personām, kuras iegūst izglītību vispārējās, speciālās vai profesionālajās izglītības iestādēs” īstenošanai, kuri iesniegti līdz 2014. gada 30. maijam. 

Uzaicinājums Cēsu novadā dzīvojošiem bezdarbniekiem!

2014-03-11    
Vai Tu zini, kāda veida sociālā palīdzība vai pakalpojums ir pieejams bezdarbniekiem Cēsu novadā? Varbūt, ka Tev ir ieteikums mums, kas būtu nepieciešams Jums! Darbības un attīstības stratēģijas izstrādāšanas ietvaros 2015.-2017. gadam, Cēsu novada p/a „Sociālais dienests” š.,g., 13. martā, plkst. 10:00 aicina bezdarbniekus uz diskusiju par sociālo palīdzību un pakalpojumiem Cēsu novadā. Diskusijas norises vieta: Cēsu novada p/a „Sociālais dienests”, Bērzaines ielā 16, Cēsīs, Cēsu novadā, 2. stāva zālē.