Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

Balvu
filiāle

Balvu filiālē viesojās Balvu pamatskolas audzēkņi

2011-04-07

2011. gada 6.aprīlī projektu nedēļas ietvaros Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) Balvu filiāli apmeklēja Balvu pamatskolas 5. c  klases audzēkņi un viņu audzinātāja Ilga Adamoviča.
Skolēni interesējās par darba atrašanas iespējām Balvos un nodarbinātības problēmām.

 

Filiāles vadītāja Sandra Kindzule skolēnus iepazīstināja ar bezdarba situācija novados un pastāstīja par pakalpojumiem, ko NVA sniedz saviem klientiem. Šobrīd filiālē reģistrēti 3443 bezdarbnieki un bezdarba līmenis sastāda 23 %. Skolēni un skolotāja ar lielu interesi klausījās stāstītajā.

 

Apmeklējums izvērsās vēl jo interesantāks tad, kad skolēniem, lai izpētītu dažādas profesijas, tika dota iespēja intervēt NVA Balvu filiāles darbiniekus, tādējādi uzzinot katra darbinieka domas un izjūtas par darbu un profesiju, kuru viņi pārstāv.

 

Atvadoties filiāles vadītāja katram skolēnam dāvināja pildspalvu ar NVA logo, kā arī viens otram novēlēja veiksmi un izdošanos darbos, proti, NVA darbiniekiem – pildot amata pienākumus, skolēniem – čakli mācoties.


25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils


ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

DER ZINĀT

JAUNUMU KALENDĀRS

Pēdējās izmaiņas veiktas 06.10.2222. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv