Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes

Alūksnes
filiāle

 

2014-04-15

2013.gada 30.jūlijā Ministru kabinets apstiprināja Reemigrācijas atbalsta pasākumu plānu 2013. Līdz 2016.gadam, kurā noteikti reemigrāciju veicinoši rīcības virzieni un pasākumu kopums ar to īstenošanas termiņiem un sagaidāmo rezultātu. Tajā ļoti nozīmīga loma ir arī mūsu aģentūrai. Tas paredz, ka NVA savas kompetences ietvaros piedāvās informāciju un konsultācijas par darba tirgus piedāvājumiem, reģistrētajām vakancēm, darba un dzīves apstākļiem Latvijā. Šī informācija būs pieejama  NVA mājas lapā, apmeklējot CV/vakanču portālu.
 
Ja vēlaties detalizēti iepazīties ar Reemigrācijas plānu un tajā noteiktajiem NVA uzdevumiem, tad apmeklējiet Ekonomikas ministrijas mājas lapu sadaļā „Reemigrācijas plāns”: www.em.gov.lv .

Vienotajā valsts un pašvaldību portālā www.Latvija.lv, kā to paredz Reemigrācijas atbalsta pasākumu plāns, var izmantot publisko pakalpojumu katalogu, kur vienkopus tiek apkopota un izvietota aktuālā informācija tautiešiem ārvalstīs ne tikai par jautājumiem saistībā ar nodarbinātību (sadaļā: Nodarbinātība, darba tiesības, darba aizsardzība), bet arī par personu pārcelšanos un uzturēšanos Latvijā (sadaļā: Transports, tūrisms, migrācija, konsulārie pakalpojumi).
Šeit pieejamā informatīvā sadaļa par bezdarba situāciju, pieteiktajām vakancēm, darba devēju prognozēm un NVA sniegtajiem pakalpojumiem tiks periodiski aktualizēta. Ja nepieciešama konkrēta informācija par Jūs interesējošajiem jautājumiem lūgums griezties NVA Alūksnes filiālē, vai rakstot e-pastā uz
Aplūkot e-pastu
, vai interesējoties pie filiāles speciālistiem. Mūsu darbinieki, savas kompetences ietvaros, ir gatavi sniegt atbildes uz Jūs interesējošajiem jautājumiem un neskaidrībām par NVA pakalpojumiem.

28 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Gulbene
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Tukums
Valka
Valmiera
Ventspils

SKOLĒNU VASARAS DARBS

Reģistrēto skolēnu skaits
pa reģioniem

KOPĀ:
 
11885
Rīgas reģ.:
 
5153
Vidzeme:
 
1174
Kurzeme:
 
2141
Zemgale:
 
1650
Latgale:
 
1767

ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

DER ZINĀT

JAUNUMU KALENDĀRS

atkrapies.lv
Pēdējās izmaiņas veiktas 06.10.2222. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv